JOSEF PECL Od roku 1993 se pohybuje v oblasti marketingu, produkce a audiovizuální tvorby. Má ve svém portfoliu řadu celostátně významných počinů v oblasti kultury, letectví a výstavnictví. Jako režisér se orientuje na dokumentární i hrané projekty. Je ředitelem Českokrumlovské televize, kterou směřuje k regionální publicistice, dokumentaristice a dalším druhům filmové tvorby.
     
  JAN MATĚJ KRNÍNSKÝ Od roku 1993 je novinářem a souběžně i autorem knih, scénářů a písňových textů. Po roce 2000 byl po dvě volební období místopředsedou a pak předsedou Jihočeské obce spisovatelů. V té době obnovil jihočeské Nakladatelství Růže a jeho původní zaměření rozšířil o produkční činnost v oblasti kultury. V současné době je šéfredaktorem a scénáristou Českokrumlovské televize.
     
  FRANTIŠEK FAZEKAS Dlouhodobě se věnuje regionální historii Lipenska a vyhledávání dobových amatérských i profesionálních filmů. Ve své domovské obci Loučovice se stal hybatelem kulturního a informačního dění. Založil historický server, píše a vydává obecní zpravodaj a obnovil zaniklé obecní kino, které se stává novým centrem setkávání obyvatel obce. V Českokrumlovské televizi pracuje jako kameraman a grafik. V rámci filmových projektů CKTV zajišťuje jejich produkci.
     
  SEMION PATLIS Je absolventem Soukromé střední školy managementu a umění v Praze a poté Moskevské filmové univerzity VGIK. V Moskvě pracoval jako filmový kameraman. Realizoval hrané filmy i dokumenty v Rusku, Gruzii, Číně, Americe, na Ukrajině a v Indii. V současné době žije v Českém Krumlově. I když je hlavní profesí kameraman, je připraven v rámci služeb Jihočeské filmové kanceláře pomoci filmovým štábům například jako asistent kamery nebo ostřič. Spolupracuje s Českokrumlovskou televizí.
     
  DANIEL HABRDA Český režisér a scenárista, absolvent SVOŠF v Písku i Filmové akademie Miroslava Ondříčka. V roce 2011 založil Daniel se svým otcem společnost NuArt, sídlící v Českých Budějovicích. Pod její záštitou napsal scénář k dokumentu Kristian: Way of Music, s nímž se zúčastnil scenáristické soutěže pořádané Evropským parlamentem a probojoval se do finálové devítky. Zapojil se i do další celoevropské soutěže Done in 60 Seconds, kde se v roce 2012 prosadil se snímkem Nosferatu 60, který se jako jeden z 62 soutěžních filmů vyšplhal až na 5. příčku. V roce 2018 natočil pohádku Z pekla do pekla, která se celá natáčela v jižních Čechách a partnerem byla Jihočeská filmová kancelář.